Par mani

Mans vārds ir Klinta Vestmane. Esmu freelance (pašnodarbinātā) web dizainere un grafiskā dizainere. 

Dizaina lauciņā darbojos jau kopš 2010. gada, kad uzsāku mācības Latvijas Universitātē dizaina nodaļā. Kopš tā laika esmu izzinājusi daudzas lietas, kuras veidojot dizainu, ir svarīgi zināt un ievērot - sākot jau ar pašu galveno: saprast kāds ir mājaslapas mērķis (vai jebkāda cita dizaina mērķis) un kas būs šī darba auditorija, beidzot ar lietotāja novirzīšanu uz to mērķi, ko vēlamies ar darbu sasniegt, izmantojot dažādus grafiskus elementus.

Bet ja runājam par mākslu, tad tā ir kopā ar mani (vai es ar mākslu) jau ilgu laiku pirms šīs specialitātes apguves. Esmu mācijusies Madonas Mākslas skolā, kā arī pilnveidojusi zināšanas "Ronalda Šulca Fotoskolā", kas noder klientu darbos, jo fotogrāfija ir ļoti svarīgs dizaina elements. 

Pēc dabas esmu ceļotāja - aizbraukt uz vietām, kur nekad neesmu bijusi, smelties pieredzi un izvēdināt galvu - tā ir vēl viena mana kaislība, kas palīdz darbojoties dizaina lauciņā- būt radošai un atvērtai visam jaunajam, kā arī spēja ātri reaģēt neparedzamās situācijās.


Programmas, kuras izmantoju darbā un esmu apguvusi padziļināti: Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Figma, Adobe InDesign.

Klientu dizaina darbus pildu apzinīgi - iekļaujos termiņos un ievēroju darba kvalitāti. 

Kā saka: Basically I’m awesome. :D 0

 .